Koleksiyonlar

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

%100 yerli malı ve kendine özgü tasarımlarıyla bilinen Mulex Terlik, uluslararası pazarda söz sahibi olmayı başaran ve ünü Türkiye'nin dışına taşan seçkin bir Türk markasıdır. Yarım asırdan fazla deneyimi ile iş hacmini geliştirerek dünya pazarlarında büyüme yolunda ilerlemektedir.


MULEX TERLİK
MULEX TERLİK
MULEX TERLİK

Hafif ve esnek yapısı sayesinde ayaklarınızı yormayan, çok yönlü kavrama özelliğine sahip aşınmaya karşı dayanıklı dış tabanlarıyla, özenle tasarlanmış konforlu terlikler üretiyoruz.

Toplam Kalite

Her aşamada kaliteden taviz vermeden kontollü bir şekilde gerçekleştirdiği üretiminde her geçen yıl kalitesini artırmaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firma olan Mulex kaliteyi ve uygunluğu sunmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Her türlü soru – görüş ve önerileriniz için Mulex Tüketici Hattı’nı arayabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Başlıca Markalarımız

Bir çok kesime hitap edebilme adına değişik kalite ve konseptlerde markalaştırdığımız ürünlerimiz kendi alanlarında farklılıklarıyla diğerlerinden ayrılmakta...