Kurumsal

HAKKIMIZDA

Bir dünya markası olarak yarım asıra yakın tecrübemizle en kalitelisini ve en güzelini üretmek için yola çıktık.

MULEX TERLİK

MULEX  yüksek kalite anlayışında, güvenilir, kaliteli ve ayak sağlığına uygun ürünler üretmek için tesislerinde gerekli tüm altyapı  koşullarını oluşturmuş; tüketici sağlığı ve memnuniyeti konusundaki hassasiyetini  kalite belgeleriyle de taçlandırmıştır. Bu sayede ürünün tasarımından başlayarak üretim ve satışa kadar tüm aşamalarını ele alan sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen süreçlerin her aşamasını kontrol altına almıştır.

MULEX’de koleksiyonlarımızı moda trendlerinin değişim hızına uygun olarak yeniliyoruz. Her geçen gün müşterilerimize daha yakın olmak için büyüyoruz ve böylece sürekli yeni profesyonel iş imkanları sunuyoruz.

Üretim yaptığımız tesisler sektörümüzün diğer kuruluşlarına örnek olacak şekilde ve ülkemize ve Türkiye’nin vizyonuna yakışır bir şekilde projelendirilmiş olup son teknoloji ürünü makinelerle üretim parkurumuzu her zaman yenilemenin gayreti içerisindeyiz.

Yurtdışı ve yurtiçi toptan satışımızı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bay, bayan, çocuk ayakkabıları ve özel tasarım ayakkabı imalatını da yapmaktayız. Modayı yakından takip ederek trend modellerin imalatı ve toptan satışını yapan firmamız yarım asırlık tecrübesi ile modayı en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

MULEX Terlik, bay, bayan ve çocuk çeşitleriyle her türe hitap etmektedir. Her biri kendi satış yeri olan iş yerlerinde Türkiye’deki her türlü mağazanın ihtiyacına cevap vermektedir. Dünya pazarına açılarak ihracat alanında Türk ayakkabılarını bir dünya markası yapma misyonunu üstlenmiş ve bu görevi de başarıyla sürdürmektedir.

MULEX TERLİK

HEDEFİMİZ

Ürünleri ile geniş kitlelere ulaşan kalite yönetimini; müşteri memnuniyeti odaklı, değerleriyle barışık, kaliteli insan kaynağı oluşturabilen ürün yelpazesinin genişliği ve yakından takip ettiği teknolojik gelişmelerle entegre olmasıyla terlik imalatı konusunda lider bir marka olmaktır.

Başlıca Markalarımız

Bir çok kesime hitap edebilme adına değişik kalite ve konseptlerde markalaştırdığımız ürünlerimiz kendi alanlarında farklılıklarıyla diğerlerinden ayrılmakta...