Kalite Politikamız

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

MULEX, sürekli değişen tüketici beklentilerini devamlı izleyerek ve tüm imkânlarını kullanarak, artan müşteri memnuniyeti ile sürekli geliştirmektedir.

MULEX TERLİK

Öncelikli amacımız faaliyetlerimize kalite anlayışı ve süre gelen müşteri memnuniyeti ile gelişmiş bir marka olarak devam etmektir. Şirketimizin iç ve dış pazardaki devamlılığı ürün ve hizmetimizin sürekli olması ile mümkündür. Buna paralel olarak ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ve sorumluluğu ile başlar. MULEX bu çabasını gelişen teknolojileri de kullanarak tüm süreçlerini aşağıdaki amaç ve ilkelere bağlı olarak yapar.MULEX TERLİK

Amacımız ve Bağlı Olduğumuz İlkeler:

  • Sahip olduğumuz değerler ile hedef ve stratejilerini birleştirerek Türkiye ve dünya pazarlarında sürekli gelişme ile büyümek.
  • Bütün işletme ve faaliyetlerimizde sorumluluk bilinci ile tüketiciye güven sağlamak ve yakın bir şekilde davranmak.
  • MULEX markası müşterilerimizin algısında kalite ile eş anlamlıdır. Bu güveni korumak için müşterilerimizin severek kullanacağı kaliteli, sağlığa ve çevreye zarar vermeyen ürünler tasarlamak, üretmek ve sunmak.
  • Her çalışanımız müşteri memnuniyeti bilincine sahiptir. Memnuniyet göstergelerini, rakiplerimizin faaliyetlerini, en iyi uygulamaları takip ve analiz etmek; bu bilgileri ürünlerimizi iyileştirmek için kullanmak.
  • Müşteri memnuniyetinin arkasındaki temel unsur pozitif ortamda çalışan, mutlu ve bilgili insanlardır. Bu bilinçle çalışanlarımızı sürekli geliştirmek, bu gelişimi etkin liderlik ve eğitim ile desteklemek.
  • Kaliteli ürün ve sürekli müşteri memnuniyeti için tedarikçilerimizi özenle seçerek, değerlendirmek ve geliştirmek.
  • Tüm müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın bilgiye hızlı, etkin ve yalın bir şekilde ulaşabilmesi için teknolojiyi ve yenilikleri takip etmek, süreçlerimize uygulamak.
  • Ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimize artan kalitede rakiplerimizden daha önce sunarak pazarda ve rekabette sahip olduğumuz üstünlüğünü sürdürmek.

VE KALİTE

Kalite doğru ürün ya da hizmeti,
müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.

Başlıca Markalarımız

Bir çok kesime hitap edebilme adına değişik kalite ve konseptlerde markalaştırdığımız ürünlerimiz kendi alanlarında farklılıklarıyla diğerlerinden ayrılmakta...